Koszyk jest pusty

Wydarzenia

Artysta znany i doceniany na ziemi raciborskiej i nie tylko

Doceniany artysta. Doskonale to zobrazowuje ilość przemiłych gości, którzy przychodzą na spotkania z Panem Waldemarem, podziwiając jego obrazy. Tego typu spotkania są bardzo ważne w twórczości tego artysty, udowadniają ogromne zainteresowanie jego twórczością i nim samym.

Na każdej wystawie można nabyć prace tego wybitnego malarza. Twórczość artysty zyskuje coraz większe grono znawców jego sztuki, którzy stale przychodzą na spotkania.

Spotkanie w bibliotece w Raciborzu

Wyjątkowy wieczór, który przyciągnął na ul. Kasprowicza 12 spore grono odbiorców. Spotkanie zainaugurowało otwarcie wystawy prac plastycznych Waldemara Senftlebena.
więcej...

Wernisaż Waldemara Senftleben

W siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej przy ul. Długiej w Raciborzu odbył się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Senftleben. Można było zobaczyć i zakupić obrazy artysty. więcej...

Zapraszamy do odwiedzenia galerii obrazów

„Każdy obraz ma swoją historię i jest związany z jakimś miejsce, jakimś wydarzeniem i jest kawałkiem czegoś co chciałbym pokazać”

Credo - nie ciążyć nikomu, a przede wszystkim sobie świadomością własnego istnienia, spełniać się w potrzebach innych tak, by mogli wiele od nas wymagać, nie stawiać wymagań tak, by nie krępować swoimi potrzebami innych, w najcięższych chwilach dawać życzliwość i serdeczność, w kontaktach uczuć i wrażeń stawać się wyjątkowo subtelnym.